новинарка

Пронајдени се 50 резултати на тема „новинарка“
Вести

Кадрите на ДУИ си ги покажуваат вистинските лица – Нефи Усеини пцуеше новинарка: Е*и си мајката, пи*ка ти матер (ВИДЕО)

Охридскиот бизнисмен Нефи Усеини, кој е советник од ДУИ во општинскиот Совет, не можеше да се воздржи и почна да пцуе новинарка на „Телма“. Новинарката...
Останати спортови

Оваа новинарка му го растури бракот на познатиот тенисер – кога ќе и ги видите нејзините фотографии во бикини сè ќе ви се разјасни

Младата атрактивна новинарка Морган Ридл беше дел од ложата на американскиот тенисер Тејлор Фриц за време на настапите на Индијан Велс.   View...
Останати спортови

Водителката во студиото занеме – репортерот се вклучи во живо од олимписките игри, а тоа што му го направи полицијата никој не го очекуваше

Инцидентот со холандскиот новинар, кој насилно беше одвлечен од кинеските редари среде пренос во живо, е изолиран случај и нема да влијае...
ТВ и Филм

ВИДЕО: Отпуштена новинарка, намерно се мачкала со кал за да претстави дека помага во расчистувањето по поплавите во Германија

Новинарка од германската телевизија РТЛ доби отказ откако непрофесионално и несовесно известуваше за подрачје погодено од поплавите...
Љубов и секс

ЗАСТРАШУВАЧКА СИТУАЦИЈА ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО: Водителка за влакно избегна смрт, мостот на кој стоела се ПРЕПОЛОВИЛ! (ВИДЕО)

Новинарка од Северна Каролина доживеа вистински шок за време на известувањето во живо, кога мостот на кој таа стоела одеднаш се преполовил. Амбер...
Занимливости

Новинарка пее додека известува од изборите во САД, ова видео кое стана хит мора да го погледнете ! (ВИДЕО)

Видеото од американска новинарка стана хит на Твитер откако го отпеа Божиќниот хит на Мараја Кери, All I want for Christmas. Во САД, пребројувањето...
Регион

Прваче од БиХ ја искара новинарката која го снимаше: „Стави ја маската на нос и оддалечи се малку“ (ВИДЕО)

Наставата во новата учебна година започна вчера во основните и средните училишта во Сараевскиот кантон во Босна и Херцеговина. Репортерката...
Вести

Силната експлозија го прекина интервјуто на новинарката, но камерата продолжи да снима- во позадина се слушаа само лелекања (ВИДЕО)

Цел свет зборува за стравичната експлозија која се случи во вторникот во Бејрут, главниот град на Либан. Истрагата за експлозијата е...