нова цена

Пронајдени се 19 резултати на тема „нова цена“
Економија

НОВА ЦЕНА ПО НОВА ГОДИНА – ЕСМ денеска треба да достави понуда за цената на струјата за домаќинствата

АД ЕСМ денеска треба да достави понуда за цената на електричната енергија која домаќинствата ќе плаќаат по Нова година. По неколку неуспешни...