нов стан

Пронајдени се 4 резултати на тема „нов стан“
Познати

Се снимаа додека купуваа мебел за станот кој чини цело богатство – кога Луна се одлучи за овој детаљ во спалната соба, Марко и го забрани

Младата пејачка Луна Џогани заедно со својот свршеник Марко Миљковиќ започнаа да го опремуваат својот стан, а сето тоа го споделија...
Познати

Луна и Марко купија стан: Парот ги отвори вратите од скромниот дом, а кога ќе дознаете како го купиле истиот сè ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Луна Џогани и Марко Миљковиќ неодамна се остварија во улогата на родители, а денеска објавија дека имаат уште еден повод за славење...
Познати

Погледнете во новиот стан на Станија Добројевиќ – купила цел спрат, а терасата и погледот ќе ве остават со подотворена уста (ФОТО)

Старлетата Станија Добројевиќ е решена да инвестира во недвижнини во последно време. Kако што пишувавме и претходно, Станија го продаде...
Познати

Ја исполни долгогодишната своја желба- Емина Јаховиќ се поднови со луксузен стан на ова зимско туристичко место

Познатата српска пејачка Емина Јаховиќ неодамна го објави својот нов дует заедно со Наташа Беквалац „Машки веќе не можам“ која веднаш...