нов имиџ

Пронајдени се 32 резултати на тема „нов имиџ“
Познати

Сенида со тотално невиден имиџ на овие простори – поради бојата на коса која наликува на овој лош лик од цртаните филмови се води „војна“ на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ често експериментира со својот изглед, а сега со својата најнова трансформација изби „војна“ на социјалните...
Познати

Карлеуша го промени имиџот, но сфати дека сепак многу им откри на фановите и ја избриша фотографијата – за жал беше предоцна

Пејачката Јелена Карлеуша повторно ги „стресе“ следбениците на социјалната мрежа Инстаграм, но со оглед дека неа ја следат повеќе...
Познати

Вељко Ражнатовиќ го промени изгледот – ја пушти косата и брадата, сите коментираат за неговиот нов имиџ (ФОТО)

Наследникот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко потполно го смени својот имиџ, што изненади многумина следбеници на социјалните...
Познати

КАРЛЕУША „ГРМИ“ ВО ПАРИЗ – имиџ за кој не престанува да се зборува: Ги покажа стомачните па „замавна“ со новата фризура (ФОТО)

Откако ја шокираше јавноста и колегите со напуштањето на Звездите на Гранд, а потоа настапи на белградски Ушче со сосема нов имиџ, Јелена...
Познати

Сите гледаат и не веруваат: Цеца Ражнатовиќ го промени имиџот и ја скрати косата до не препознатливост (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ позната е по честата промена на својот имиџ, особено по својата коса која честопати ја променува. Така...
Познати

Направи голема промена на лицето, а фановите јавно апелираат до сите жени тоа да не го прават- Северина изгледа 10 години помлада (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ овие денови е во центарот на вниманието откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил...
Познати

Како и секоја жена се одлучи за промена: Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милијардер потполно со нов имиџ (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето со турскиот милијардер Седатин Саран (55) како и секоја жена се одлучи за промена. Имено...
Познати

Се навикнавме на нејзиниот имиџ, но сега направи голема промена- познатата пејачка Сенидах драстично ја промени фризурата (ФОТО)

Една од најпопуларните женски изведувачки во регионот, словенечката пејачка со босанско потекло Сенидах (34) ретко објавува фотографии...
Познати

Жени отворете убаво очи- од новата трансформација на Саша Ковачевиќ нема да ви биде добро, особено од овој дел на неговото тело (ФОТО)

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ се одлучи да направи голема промена на себе си и целосно го промени својот изглед. Големата промена...
Познати

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши во буквална смисла на зборот (ФОТО)

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените. Имено...
Познати

Веќе не личи на себе: Ќерката на Цеца направи драстична промена и ја бојадиса косата, а потоа ја призна грешката (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со години наназад има препознатлива црна коса која и е заштитен знак. Но, овој пат пејачката се...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Преслава од „Преспав“ ја смени фризурата- новиот имиџ на актерката е посекси од било кога (ФОТО)

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона...
Познати

Непрепознатлива: Да ја сретнете во живо ќе се изненадите- Карлеуша се фотографираше без грам шминка и со новиот имиџ (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша ги изненади фановите откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која нема ниту грам шминка...
Познати

Раскина со милијардерот, па реши да ја смени фризурата од корен: Емина Јаховиќ повеќе не изгледа вака, фановите „полудеа“ (ФОТО)

Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во изгледот по раскинувањето на љубовната врска со турскиот бизнисмен Садетин Саран. Популарната...
Познати

Откако драстично ослабе и на неа останаа само џиновските гради, овој пат направи нова промена- Дара Бубамара ја скрати косата (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара овие денови е во центарот на вниманието откако драстично ослабе и објави провокативни фотографии од...
Фудбал

Ретко кој фудбалер се осудува на ваква фризура: Нејмар ги остави фановите во неверување откако го промени имиџот (ФОТО)

На сите им е веќе познато дека фудбалерот Нејмар знае да ја шокира јавноста со своите фризури кои често ги менува се почесто, а овој пат...
Познати

Цеца целосно го промени имиџот, а поради провидната кошула никој не го симнуваше погледот од нејзините гради (ФОТО)

Познатата балканска мега ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера имаше настап во Виена, а фановите ги почести со својата најнова трансформација...
Познати

Веќе не изгледа вака: Сопругата на Жељко Јоксимовиќ со нов имиџ, фановите изненадени од нејзината трансформација (ФОТО)

Убавата српска водителка и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ ретко прави промени со својот изглед, а гледачите веќе со години се навикнаа...