номинации

Пронајдени се 5 резултати на тема „номинации“
ТВ и Филм

Твитер полуде по номинациите за Оскар: Никој не може да поверува дека овој филм не доби номинација

По номинациите за наградите Оскар, не се сите воодушевени од изборот. На листата номинирани не се најдоа некои познати имиња од А-листата. Најмногу...