Нинослав Јовановиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „Нинослав Јовановиќ“
Регион

Почина монструмот кој го потресе цел Балкан: „Малчанскиот бербер“ беше осуден на доживотен затвор – ова се неговите ужасни дела

Нинослав Јовановиќ, осуден на доживотен затвор за киднапирање и силување на дванаесетгодишно девојче од Ниш, почина вчера во Општата...
Регион

Се криел на гробишта: По 16 дена, конечно уапсен монструмот кој ја киднапираше малата Моника- еве за што бил претходно осудуван

Во Србија е уапсен Нинослав Јовановиќ, познат како „Малчанскиот берберин“, кој е осомничен за киднапирање на малата Моника Каримановиќ,...