нина јанева

Пронајдени се 6 резултати на тема „нина јанева“
Познати

„50% на мама, 50% на тато“-македонската пејачка која се породи пред две недели објави прва фотографија од ќерка си со уникатно име (ФОТО)

Познатата македонска пејачка Нина Јанева која се породи пред само две недели сподели фотографија на социјалните мрежи од новороденото...
Познати

ДЕНЕСКА ВТОРО БЕБЕ МЕЃУ ПОЗНАТИТЕ- се породи македонска пејачка, а бебето го крсти по омилениот лик од серијата „Игра на тронови“

Пејачката Нина Јанева и нејзиниот сопруг денеска станаа родители. Таа откако неодамна го откри полот и името на бебето, денеска и официјално...