нина цаца билјановска

Пронајдени се 20 резултати на тема „нина цаца билјановска“
Вести

Дали неодговорноста и несоодветното постапување во случајот со директорката може да создаде ново жариште од коронавирус?

Состојбата со епидемијата од Корона вирусот создаде страв кај населението и многу прашања и дилеми. Засега официјално се потврдени...
Вести

Директорката заболена од коронавирус уште пред една недела била пријавена во МЗ од колеги на кои им се заканила со откази!

Директорката на скопската Клиника за кожни болести, Нина Цаца-Биљановска кај која денеска беше потврдено дека е позитивна на коронавирусот...
Вести

Директорката заразена од коронавирус ја пријавиле колеги на кои им се заканила да не ја пријавуваат, била и на симпозиум со 100 лекари!

Докторот Ненад Лазаров на својот Фејсбук профил сподели неколку статуси во врска со директорката на клиниката за кожни болести која...
Вести

Филипче со еден директор дели тендери, со друг шири болести: Ова е директорката која била на скијање во Италија, па била во контакт со пациенти

Министерот за здравство денеска преку прес-конференција во јавноста откри дека директорката на клиниката за кожни болести во Скопје...