Никос Коѕијас

Пронајдени се 145 резултати на тема „Никос Коѕијас“
Вести

Ципрас по оставката на Коѕијас со порака до Македонија: Нема да прифатиме ваша интеграција во ЕУ и НАТО со уставното име!

Сакам да ги охрабрам соседите да продолжат со процесите, смело и решително да го направат одлучувачкиот чекор во завршување на обврските...