никола тодоров

Пронајдени се 26 резултати на тема „никола тодоров“
Вести

Дедото на Тамара доби условна казна за нелегално поседување на оружје, сега ќе му се суди за обид за убиство на Тодоров

Љупчо Стојановски, дедото на малата Тамара, призна дека незаконски го поседувал оружјето кое го вперил кон екс-министерот за здравство...