никола тодоров

Пронајдени се 26 резултати на тема „никола тодоров“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Заев знае дека владата ќе падне па затоа тера византиски игри, освен Заев, Тодоров нека се кандидира за претседател на СДСМ па нека победи покумпираниот

Вештачка радост за наводно мнозинство во Собранието на Заев денес дојде до молење за широка влада, зошто знае дека владата ќе му падне,...
Вести

„Тодоров е најдобриот СДС овец на Заев, демек Мицкоски бил пречката ВМРО И СДС да се сакаат, а не тоа што Заев ја покраде државата“

Совршено е јасно што се случува! Тодоров го газеше снегот за Заев, за да денес Заев го објави мастер планот. Демек Мицкоски бил пречката...
Вести

Мицкоски: Тодоров избега како последна кукавица од ВМРО-ДПМНЕ во 2017-та година и реши да одработува за Заев затоа што го притиснале

Тоа беше обид на СДСМ и на Зоран Заев и на Оливер Спасовски сега претпоставувам дека имаат скапо платени луѓе кои што работат на нивните...
Вести

Ефтимов до Тодоров: Му смета Мицкоски затоа што се бори против мафија, а не му смета што денес имаме над 20 мртви кои одат на совеста на Заев

До кога Никола Тодоров ќе има настапи на кој ќе збори за вмровските работи, а нема да каже ниту збор за Заев. До кога ќе има отровни стрели...