Никола Пановски

Пронајдени се 11 резултати на тема „Никола Пановски“
Вести

Пановски: Состојбата со коронавирусот може да излезе од контрола, одговорноста ќе биде на комисијата која ќе го дозволи тоа

Дали пандемијата навистина стивнува, или олабавувањето на мерките ќе биде ново „масло“ на огнот, д-р Никола Пановски вечерва изјави...
Вести

Пановски: Укинувањето на мерките е признавање на пораз, која медицина е тоа да олабавуваш кога бројот на случаи расте

Д-р Никола Пановски гостуваше во отвореното студио на ТВ 24 каде истакна дека укинување на полициски час на цела територија е признавање...
Вести

Судир на интереси и непотизам- Директорката на Хематологија, Ирена Пановска, набавува лекови од веледрогеријата на таткото

Непотизмот и судирот на интереси станаа заштитен знак на власта предводена од СДСМ. Клиниката за хематологија, каде директор е Ирена...