никола митревски

Пронајдени се 19 резултати на тема „никола митревски“
Ракомет

Хрватските голмани не им се ни до колена на македонските: Ристовски и Митревски во два меча со исто одбрани колку тие во три

Репрезентацијата на Хрватска вчера беше поразена од Шведска со 35-31 во рамки на 3.коло од Групата A на Европското ракометно првенство,...