никола којо

Пронајдени се 4 резултати на тема „никола којо“
Познати

„Балканот е црна дупка што ги голта своите луѓе“- познатиот актер се сели од Србија со семејството на 52 години

Српскиот актер Никола Којо, во интервју за порталот Klix.ba, откри дека сака да замине од Србија со семејството, бидејќи „Балканот е црна...