Нико Беќаровски

Пронајдени се 17 резултати на тема „Нико Беќаровски“
Вести

Д-р Беќаровски: Се очекува неконтролиран раст на Ковид-19 статистиката, “ќе пливаме” во сопствената пот, под скафандерите и маските

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија преку објава на социјалните мрежи ја дава неговата, како што вели, скромна августовска...