ники минаж

Пронајдени се 15 резултати на тема „ники минаж“
Познати

Наместо во нејзиното тело, сите гледаа во тоа што има на нозете: Ники Минаж после четири месеци повторно ги израдува своите фанови (ФОТО)

Американската пејачка НИки Минаж на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која е сосема гола. Имено, таа позира седејќи,...
Познати

Македонската фолкерка не застанува: Откако се спореди себеси со Џенифер Лопез, сега се споредува со оваа светска ѕвезда (ФОТО)

Македонската фолкерка Сузана Гавазова во чекор со светската мода. Неодамна, Сузе се спореди со латино дивата Џенифер Лопез односно...
Познати

НАЈПОЗНАТАТА АМЕРИКАНСКА РАПЕРКА НИКИ МИНАЖ ДОЖИВЕА ПОРАЗ – изгуби судски случај со пејачката Трејси Чепмен

Aмериканската раперка Ники Минаж изгуби судски случај по тужба околу авторски права на пејачката Трејси Чепмен. Имено, Минаж ѝ побарала...
Познати

Фановите во неверување: Веќе се е јасно, Ники Минаж по грешка објави видео и откри дека е во врска со возачот на Формула 1 Хамилтон (ВИДЕО)

Славната пејачка Ники Минаж и возачот на Формула 1 Луис Хамилтон забележани се како заедно се забавуваат во Дубаи, од каде објавија и...
Познати

Веќе беше доцна: Минијатурното деколте не го издржа енергичниот настап на пејачката, па се помири дека и отпаднаа џиновските гради (ВИДЕО)

Познатата пејачка Ники Минаж на фестивалот „Made in America“ во Филаделфија имаше енергичен настап кој нејзиниот фустан не можеше да го поднесе...
Познати

Нејзините гаќички откажаа послушност- пејачката доживеа срам среде сцената, но беше доцна да ја поправи грешката (ФОТО)

Пејачката Ники Минаж минатиот викенд настапуваше на доделувањето на BET наградите во Лос Анџелес. Контроверзната раперка во една прилика...