невестински фустан

Пронајдени се 3 резултати на тема „невестински фустан“
Занимливости

Облече исти фустан како невестата и се појави на свадбата на нејзиниот љубовник, а тоа што се случи потоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Една девојка не можела да се помири со фактот дека нејзиниот љубовник се жени со друга жена, па на денот на неговата свадба се појавила...