непрописно паркирање

Пронајдени се 7 резултати на тема „непрописно паркирање“
Хроника

Кумановци среде Скопје се паркирале непрописно, па незадоволни од казната на вработениот во Градски паркинзи го истепале

На 31.01.2020 околу 16.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Јане Сандански“ во Скопје, З.М.(59) и Г.М.(34), двајцата од с.Љубодраг, кумановско,...