неда украден

Пронајдени се 39 резултати на тема „неда украден“
Познати

Прво бараше да им се помогне на музичарите, а сега купи автомобил од 50.000 евра: Неда Украден се поднови со нов „ѕвер“ (ФОТО)

Познатата пејачка Неда Украден (69) се почесто со нив автомобил од марката „јагуар“, а чија цена е околу 50.000 евра за ваков модел со „минимална“...
Познати

Во сексапилна ноќница легната во кревет: Неда Украден направи целосна трансформација на себе, а од оваа глетка ќе се препотите (ВИДЕО)

Пејачката Неда Украден важи за една од најзгодните пејачки кои се на сцената повеќе од 40 години. Иако веќе јавноста ја има видено во...
Познати

Поради само еден стих плачеме секој пат на овој хит: Марина Туцаковиќ само за овие неколку зборови заработила 100 илјади евра

Веќе со децении важи за една од најдобрите текстописци на овие простори, па затоа многумина пејачи често доаѓаат на нејзината врата. Марина...
Познати

Сите ја знаете Неда Украден, но кога ќе ја видите нејзината ќерка ќе занемете- има три деца, а нема да поверувате со што се занимава (ФОТО)

Наследничката на познатата пејачка Неда Украден ретко кога се појавува во јавноста, а веќе со години е посветена на семејниот живот. Јелена...
Познати

Се пофали со дарот од „мајка природа“: Неда Украден сподели фотографија во бикини на 70 години, но сите гледаа во нејзините гради (ФОТО)

Пејачката Неда Украден ги израдува фановите откако на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини. Пејачката која е на прагот...
Познати

Само таа има храброст да објави ваква фотографија на 69 години: Неда Украден предизвика брдо коментари само поради ова (ФОТО)

Познатата српска пејачка Неда Украден покрена брдо коментари на својот Инстаграм профил откако објави фотографија која нималку не...
Познати

Копија на пејачката: Неда Украден се соблече во бикини, но кога ќе ја видите нејзината ќерка во костим за капење ќе занемете (ФОТО)

Една од легендарните пејачки на овие простори Неда Украден важи за пејачка која се уште изгледа како во младите денови. Пејачката пред...
Познати

Ретко кој може да се споредува со неа: Кога ќе дознаете колку факултети има завршено Неда Украден ќе се онесвестите

Понесени од музиката и кариерата речиси ретко која музичка ѕвезда има универзитетска диплома или завршено високо образование, некои...
Познати

Неда Украден не ги додржа солзите: Немам право да тагувам како сите останати, најмногу ми недостасува на концертите

Познатата пејачка Неда Украден неодамна се соочи со трагедија во семејството, а по смртта на нејзината мајка јавно проговори за тоа...
Познати

Пејачката не може да ја преболи смртта на мајка си: Имаше Алцхајмерова болест, а вака Неда некогаш збореше за неа

Неда Украден вчера на социјалните мрежи напиша емотивна порака за својата покојна мајка Анџелина. Вака пејачката некогаш зборуваше...