навивачка

Пронајдени се 9 резултати на тема „навивачка“
Фудбал

Не им требаше многу време да ја убедат оваа навивачка: Го крена дресот и ги покажа г*лите гради на Вембли, навивачите во транс (ВИДЕО)

Англичаните со часови пред финалето на ЕП лудуваа на стадионот Вембли, а уште повеќе кога Лук Шо го даде голот во втората минута од натпреварот. Во...
Познати

Го крена дресот среде трибините и ги растресе голите гради- оваа навивачка е вистински промотор на овој фудбалски клуб (ВИДЕО+18)

Една бразилска навивачка го привлече целото свое внимание кога ја соблече маичката и ги покажа голите гради за време на мечот помеѓу...
Познати

Атрактивна Бразилка на финалето од Копа Америка навиваше „пиштол“ г*ла и му донесе среќа на Бразил (ФОТО+18)

Бразил го победи Перу во финалето од Копа Америка и по дванаесет години повторно се најдоа на престижниот фудбалски трон од Јужна Америка. Среќата...
Занимливости

Убавата навивачка има 27 години, христијанка е и се уште е невина: Поради тоа поминува низ пекол (ФОТО)

Поранешна навивачка раскажал дека тренерите се подбивале со неа кога дознале дека е девица и дека не сака да спие со никој пред венчавката. Поранешната...