навивач

Пронајдени се 53 резултати на тема „навивач“
Вести

ОТКРИЕНО КАКО Е УБИЕНО 13 ГОДИШНОТО МОМЧЕ ВО МОНПЕЛЈЕ – бил дел од мароканските навивачи, сакал да го симне француското знаме

Едно 13-годишно момче загина во тепачка меѓу навивачи на Мароко и Франција во Монпеље по мечот од полуфиналето на Светското првенство...