навивач

Пронајдени се 27 резултати на тема „навивач“
Фудбал

Се огласија од Ургентниот центар во Белград: Позната состојбата на фанот на Партизан кој доживеа срцев удар вчера

На натпреварот меѓу Партизан и Бешикташ вчера во Белград се случи една страшна сцена, кога во текот на мечот мораше да интервенира Брзата...
Фудбал

Русин сакаше да бакне бразилска новинарка, а за бруталниот начин на кој таа му одговори зборува целиот свет (ВИДЕО)

Додека се подготвуваше да направи извештај по натпреварот помеѓу Јапонија и Сенегал, бразилската телевизиска новинарка Џулија Гимараес...