наташа котлар

Пронајдени се 44 резултати на тема „наташа котлар“
Вести

Котлар: Детектиравме објект во Капиштец и сакаме едниот дел да биде градинка, а другиот дневен престој за ранливите категории

Кандидатката за градоначалник на општина Центар, Наташа Котлар, вечерва во емисијата „Само вистина” која се емитува на телевизија...
Скопје

Котлар: Локалната власт ќе биде фокусирана на локалниот економски развој и градење партнерство со бизнис секторот за остварување на интересите на граѓаните

Локалната власт ќе биде фокусирана на локалниот економски развој и градење партнерство со бизнис секторот за остварување на интересите...
Вести

Котлар ветува: Формирање на центар за ментално здравје со дневен центар за деца со попреченост, аутизам, Даунов синдром

За првпат во Центар ќе формираме центар за ментално здравје со дневен претстој за деца со попреченост, аутизам, Даунов синдром и друго,...
Скопје

Котлар: Подземни гаражи во Дебар Маало и Пролет, субвенционирање за гаражни врати за подземните паркинзи на станарите во Градски ѕид

Стојам врз еден од најголемите подземни паркинзи во Скопје, но како што гледате ова е зелена рекреативна зона каде паркингот не го гледате. Затоа...
Скопје

Мицкоски: Професорката Котлар одбра да се бори, кога многумина се повлекуваа, таа покажа дека Центар гласа независно

Вистинското решение за Центар е професорката Наташа Котлар, одмерена и паметна жена со љубов за Центар, со огромна и искрена љубов за...
Скопје

Котлар: Создаваме нова иднина – Центар ќе биде современа општина, со здрава животна средина и развиен културен живот

Кандидатката за градоначалник на општина Центар, Наташа Котлар, вечерва на митингот им се заблагодари за своите сограѓани што ја поддржале...
Скопје

За Центар со душа – Наташа Котлар ветува енергетско ефикасни фасади за градинките и училиштата, замена на столаријата и санитаријата

Проектот ќе опфаќа замена на постојните фасади со нови енергетско-ефикасни, инсталирање опрема за надворешна апсорпција на штетни...