Наташа Димитриевска

Пронајдени се 5 резултати на тема „Наташа Димитриевска“
Вести

Маричиќ се меша во судска власт, а сопругата на загинатиот Гоце прашува како може министер за правда да објавува неофицијална судска пресуда? (ФОТО)

Сопругата на загинатиот Гоце Димитриевски возач на мотор вечерва преку Твитер упати чудење како може министер за правда на медиум да...
Вести

Димитриевска за случајот кај Католичка: Се надевав на правда, но таа затаи како и сите надлежни правосудни органи

Наташа Димитриевска, оштетена во случајот со сообраќајната незгода кај Католичка црква вечерва на Алфа телевизија истакна дека затаила...
Вести

Емотивно сведоштво на Димитриевска: Остана без сопруг и плод, а по трагедијата стана жртва на неправда (ВИДЕО)

Наташа Димитриевска е младата жена која во 2018 година остана без својот 32-годишен сопруг и плодот во неа, откако возач поминувајќи преку...