натали грубовиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „натали грубовиќ“
Познати

Некогашната бинго девојка Грубовиќ има голем повод за славење – сподели фотографија, а нејзините следбеници ја преплавија со честитки

Некогашната бинго девојка и манекенка Натали Грубовиќ иако не ја гледаме на ТВ екраните, активна е на социјалните мрежи каде што одвреме...
Познати

Беше најпозната бинго девојка па целосно ја снема од пред малите екрани- Натали Грубовиќ повторно застана пред камера (ФОТО)

Поранешната Бинго девојка Наталија Грубовиќ откако се породи пред повеќе од една година и на свет донесе девојче не ја гледаме на екраните. Убавата...
Познати

ФОТО: Натали Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката, а кога ќе дознаете како се вика ќе останете во неверување

Познатата водителка и манекенка Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на нејзината ќеркичка која го носи нејзиното име, односно...