насер зибери

Пронајдени се 15 резултати на тема „насер зибери“
Вести

Народен правобранител: Дигиталните учебници предизвикуваат дополнителен трошок за родителите, не се сите снабдени со соодветни уреди за квалитетно образование

Народниот правобранител Насер Зибери за „Анализа“ на ТВ 24 истакна дека констатирани се низа пропусти во образованието во Македонија,...
Вести

Зибери во првите 100 дена: Доколку станам првиот Албанец премиер, задолжителни часови по албански јазик од 5-то одделение

Кандидатот на ДУИ за премиер Насер Зибери изјави дека негова заложба во првите 100 дена како премиер Албанец ќе биде да работи на подобрување...