нападнато дете

Пронајдени се 6 резултати на тема „нападнато дете“
Општини

СКАНДАЛ: Градоначалникот на Крушево држејќи за врат и удирајќи шамар на младо момче му се заканил: „Ропак еден цела фамилија ќе ти ја сотрам“!

ВМРО-ДПМНЕ ОК Крушево вчера преку статус на Фејсбук објави дека градоначалникот на нивниот град Томе Христоски нападнал дете член на...