нападната жена

Пронајдени се 6 резултати на тема „нападната жена“
Хроника

Приведена жена по драма во Градска болница: Пријавила дека била нападната од неколку лица, а потоа агресивно се однесувала кон полицајците

На 21.07.2021 околу 05.00 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од СВР Скопје ја привеле Ј.Р.(37) од Свети Николе, бидејќи во Градската...