награди

Пронајдени се 29 резултати на тема „награди“
Останати спортови

БРАВО: Два златни и еден бронзен медал за младите македонски каратисти од Балканското првенство во Дубровник

Изминатиов викенд во Дубровник, Хрватска се одржа 19-то Балканско карате првенство за кадети, јуниори и постари јуниори (У21). На првенството...