нада обриќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „нада обриќ“
Познати

Четврти пат и се враќа ракот: Пејачката ја очекува шестата операција, а од овие нејзини зборови многумина ги полазеа морници

Пејачката на народната музика Нада Обриќ со години се бори со карцином, кој успева да го победи секој пат. Иако болеста повторно ѝ се...