мухамед зекири

Пронајдени се 32 резултати на тема „мухамед зекири“
Вести

Мисајловски до Зекири: Кажете ми само еден проект што е комплетно ваш, а јас ќе го пофалам и ќе кажам секоја чест до цела Влада

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски кој гостуваше во Телевизија 24 на дебата со потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири,...
Вести

Шек Халачи од „Кумановската група“ на Фејсбук: Дали Мухамед Зекири го замолчија парите „рекет“ на Сулејман Реџепи?

Шек Халачи од „Кумановската група преку својот Фејсбук профил го прашува директно пратеникот Мухамед Зекири дали е замолчен поради...
Вести

Продолжува војната СДСМ-ДУИ- Зекири: Кога Алими и Груби зборат за правда или селективна правда, отидена е работата по ѓаволите!

Кога Ејуп Алими и Артан Груби зборат за правда или селективна правда, отидена е работата по ѓаволите, напиша на Фејсбук Мухамед Зекири,...