мс стојан

Пронајдени се 7 резултати на тема „мс стојан“
Познати

МС Стојан го промени личниот опис: Пејачот сега личи на најпознатиот турски актер, фановите му порачаа дека се двојници (ФОТО)

Еден од најпопуларните пејачи во Србија е токму МС Стојан кој неодамна ја шокираше јавноста кога сподели на својот Инстаграм профил...
Познати

„Намали со пиењето ти си јавна личност“: МС Стојан беше на свадба, а неговата мајка стана хит откако му ги порача овие зборови (ФОТО)

Популарниот пејач МС Стојан многу е сврзан со својата мајка Зорица која му е најголемата поддршка во животот по смртта на татко му на...
Познати

МС Стојан „плива во пари“: Хитовите не се негова најголема заработка- од овој бизнис заработува брдо пари, а ретко кој знае (ФОТО)

Познатиот српски пејач МС Стојан ретко кој очекуваше да стане вистинска ѕвезда во регионот пред неколку години кога се појави во јавноста,...
Познати

Во Новата година доживеа семејна трагедија, а сега пејачот му упати јасна порака на Дарко Лазиќ за лекцијата која ја научил (ФОТО)

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ во октомври минатата година преживеа тешка сообраќајна несреќа, а неколку месеци подоцна успешно...
Познати

На првиот ден од Новата година пејачот доживеа семејна трагедија, а последните зборови со неговиот татко ќе ве расплачат (ФОТО)

Популарниот пејач Марко Стојковиќ познат како МС Стојан на само првиот ден од Новата година се соочи со голема семејна трагедија откако...