мрежа

Пронајдени се 9 резултати на тема „мрежа“
Вести

Стоилковски: Партизацијата на администрацијата која СДСМ ја спроведува под кодно име „Мрежа“ не е европска, туку црна вредност на Заев

Криминогената власт на СДСМ спроведува најцрна партизација на јавната администрација под кодно име „Мрежа“. Во таа „Мрежа“ се имиња...