моторџии

Пронајдени се 7 резултати на тема „моторџии“
Скопје

Моторџиите излегоа на протест, побараа од градоначалникот да ја повлече одлуката за плаќање паркинг за мотори (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Одлуката на градоначалникот Петре Шилегов и градската администрација да воведат плаќање паркинг за мотори предизвика бура реакции...