мотор

Пронајдени се 94 резултати на тема „мотор“
Живот и стил

Ако вашиот автомобил се прегрее, не гаснете го моторот! Направете го ова веднаш ако не можете да го запрете возилото

Летните температури се пред нас и како што на луѓето не им е удобно на сонце, така и нашите автомобили не се најсреќни поради тоа, особено...
Познати

Не му доаѓа памет на Дарко Лазиќ: Направил многу сообраќајни несреќи, после една едвај преживеа, а уште вози брзо и бесно

Фолкерот Дарко Лазиќ до сега имал неколку сообраќајни несреќи, а по една од нив животот му висеше на конец. Пејачот во неколку наврати...
Познати

Без грам шминка и во тренерки – Дарко Лазиќ ја учеше девојката да вози мотор, а кога ја здогледаа камерата следуваше хаос (ВИДЕО)

Српскиот пејач Дарко Лазиќ и неговата свршеница Барбара Бобак од екипата на „Папарацо лов“ беа фатени како се забавуваат на еден излет...