монпелје

Пронајдени се 5 резултати на тема „монпелје“
Ракомет

Вардар не признава шампиони: Црвено- црните со голема победа на гостувањето кај европскиот првак ја отворија сезоната во ЛШ

Со голема победа од гостувањето во Монпелје се враќа Вардар. 27:24 е конечниот резултат со кој европскиот шампион од пред две години го...