Моника Левински

Пронајдени се 8 резултати на тема „Моника Левински“
Вести

За нивната секс афера зборуваше цел свет: Објавена снимката на Бил Клинтон и Моника Левински од Белата куќа (ВИДЕО)

На снимката која е стара 20 години се наоѓаат главните актери на тогашната афера, поранешниот претседател Бил Клинтон и Моника Левински...