молитва

Пронајдени се 32 резултати на тема „молитва“
Вести

Во Божиќната молитва Папата повика на сите да им се обезбеди здравствена заштита и да се стави крај на пандемијата

Поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциско, денеска, на Божиќ, рече молитва за крај на пандемијата на коронавирусот, а повика...