мојДДВ

Пронајдени се 7 резултати на тема „мојДДВ“
Економија

ВМРО-ДПМНЕ: Мерката „Мој ДДВ“ е популистичка мерка донесена од оваа влада, од која најголема корист ќе имаат најбогатите

Македонската економија го допре дното откако СДСМ дојде на власт, реагираат од ВМРО-ДПМНЕ. -Мерката „Мој ДДВ“ е популистичка мерка...