мој термин

Пронајдени се 16 резултати на тема „мој термин“
Вести

Одложени над 1.700 прегледи на скопските клиники, зголемен број на интервенции во „8 септември“ и старата градска болница

На скопските клиники денес се пропуштаа само возила на Итна медицинска помош, поради безбедносните протоколи за време на посетата на...
Вести

МЗ распиша тендер вреден 5 милиони денари за „Мој термин”, системот за кој СДСМ викаше дека е „бренд на смртноста и катастрофата во здравството“

Министерството за здравство денеска распиша тендер за надградба и одржување на Националниот систем за електронски евиденции во здравството...