мобилен телефон

Пронајдени се 41 резултати на тема „мобилен телефон“
Живот и стил

Отишла на очен лекар, па се шокирала: Имала 500 дупчиња на рожницата, поради нешто кое го правиме сите – ова нека ви биде лекција!

Приказната за девојката Чен (25) од Тајван би можела да биде добра лекција за сите кои повеќе време минуваат покрај екраните на мобилните...
Вести

ФОТО: Мобилниот телефон од шоферот предаден на вештачење, ќе се проверува дали бил користел во моментот на несреќата

Мобилниот телефон на Мане Трифуновски кој беше возач на автобусот кој пред два дена изгуби контрола и излета од патот при што во смрт...