мисица

Пронајдени се 16 резултати на тема „мисица“
Познати

Кога Кристина ќе го јавне… рацете од прегратка, сами се спуштаат надолу: Мисицата за малку да и го „украде шоуто“ на фолкерката! (ФОТО)

Кога ќе се спојат две убавици на едно место, не може да не биде возбудливо. Не барем за машката популација, која ги сакала или не песните...
Познати

Ја прогласија за мис, а потоа следуваше пекол: Публиката ја полазеа морници, а програмата решија да не ја прекинат (ВИДЕО)

Вистински пекол се случуваше за време на прогласувањето на „Мис гранд интернационал 2018“ откако прогласената мисица се онесвести на...
Вести

Во ретровизор го виде својот убиец: Шокантна снимка од ликвидацијата на мисица ги покажува нејзините последни мигови (ВИДЕО)

Во Инстаграм ѕвездата од Ирак, 22 годишната Тара Фарес, непознат сторител испукал три куршуми во глава додека се возела со автомобил. Мажот...
Познати

Славната актерка исчезна и сите стравуваа од најлошото: Мистеријата е решена, еве каде била и што сега мора да направи

Кина ѝ нареди на филмската ѕвезда Фен Бинбинг, која пред неколку месеци без објаснување исчезна од јавноста, да плати 884 милиони јуани...