мишел обама

Пронајдени се 14 резултати на тема „мишел обама“
Познати

Сите зборуваат за изгледот на Мишел Обама: Со чизми до меѓуножјето, поранешната прва дама ги шокираше сите (ФОТО)

Мишел Обама на гостувањето во Бруклин со ѕвездата од „Сексот и градот“, актерката Сара Џесика Паркер, се појави со чизми до колкови,...
Познати

Мишел Обама ја откри семејната тајна: Првата дама на САД по 20 години молк ја отвори душата за ужасната трагедија

Поранешната прва дама на САД, Мишел Обама откри дека пред 20 години имала спонтан абортус и дека таа и поранешниот американски претседател...
Познати

Јас ќе носам ноќница, а вие пижами: Мишел Обама со уникатна порака им ја честиташе приновата на Кејт и Вилијам (ФОТО)

Поранешната прва дама на САД Мишел Обама преку својот Инстаграм профил со необична честитка му посака добредојде на третото дете на...