миралем пјаниќ

Пронајдени се 23 резултати на тема „миралем пјаниќ“
Фудбал

Покрена лавина коментари поради спорната фотографија: Миралем Пјаниќ со емотивна порака до својот син кој го бакнува во уста

Фудбалерот на Јувентис Миралем Пјаниќ објави емотивна порака на својот Инстаграм профил заедно со неколку фотографии од неговиот син. Имено...