мира шкориќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „мира шкориќ“
Познати

Ова е вистинската причина за кавгата меѓу Мира Шкориќ и Цеца: Некогаш најдобри пријателки, снимија и песна која им го предвиде крајот!

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Мира Шкориќ беа најдобри пријателки, но во еден момент пукнало тоа пријателство. Од тогаш поминаа долги години,...
Познати

Славната пејачка со шокантно признание: Го фатив вереникот во кревет со МАЖ, да имав пиштол ќе ги убиев и двајцата

Како што изјавила за српските медиуми, Мира Шкориќ сакала да го изненади својот свршеник –  инаку германски бизнисмен, па ненајавена...