министерство за економија

Пронајдени се 6 резултати на тема „министерство за економија“
Вести

Уште посрамно од украдената фотографија: Министерството за економија за изработка на истата платила околу 20 илјади евра (ФОТО)

Министерството за економија во четири очи склучила договор во висина од околу 20 илјади евра со компанијата која е во центарот на вниманието...
Вести

Журнал: Уште еден „скандал“ во Министерството за економија- Се продаваат од 100 до 200 евра архивски бројчиња за субвенции!?

„Скандалите” во Министерството за економија немаат крај. Извори на новинската агенција Журнал од Министерството за Економија јавуваат...