Милорад Додик

Пронајдени се 26 резултати на тема „Милорад Додик“
Вести

САД за поединци од Балканот воведе санкции заради корупција, дали и македонски политичари ќе се најдат на „црната листа“?

Министерството за финансии на САД во декември објави проширена листа на санкционирани лица и компании од Србија, Хрватска, Косово и...