милка тримчевска

Пронајдени се 4 резултати на тема „милка тримчевска“
Вести

Тримчевска: Ги поддржуваме матурантите во нивните барања и сметаме дека тие се разумни и реални, а Царовска веднаш да им излезе во пресрет на барањата

Средношколската унија во Македонија најави и ја бојкотира наставата со барање за олеснување за матурантите за полагање на матурата....