милица тодоровиќ

Пронајдени се 48 резултати на тема „милица тодоровиќ“
Познати

Се запознаа пред неколку месеци, не ја ни запроси а веќе ја остави бремена: Српската пејачка како гром од ведро небо сподели фотографија

Откако во јавноста се дозна дека српската пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар Стругар, двојката не престанува да ја...
Познати

Новото момче сакаше да ја изненади со зимување на Алпите, но таму се случи нешто неочекувано- Милица Тодоровиќ сподели тажни вести (ФОТО)

Новото момче на пејачката Милица Тодоровиќ ја изненади својата сакана со зимување од соништата, но за жал истото започна со неочекуван...
Познати

Милица Тодоровиќ води битка со болеста- првиот пат се излечи, но по раскинувањето со момчето повторно и се врати…

На пејачката Милица Тодоровиќ повторно и се активираше штитната жлезда по раскинувањето со кореографот Милош Пауновиќ, пренесува српски...
Познати

Српската пејачка нема среќа во љубовта- сите мислеа дека по раскинувањето со братот на Саша Ковачевиќ ќе се мажи, но сега преживува… (ФОТО)

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер. Имено...
Познати

Ким Кардашијан ќе и позавиди: Милица Тодоровиќ позираше во танга и го покажа сексапилниот задник од „милион долари“ (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ овие денови постојано споделува фотографии од своето сексапилно тело на својот Инстаграм профил. Во прв...
Познати

Непрепознатлива: Некогаш згодна риба, сега „буцка“ на која веќе никој не се врти- Милица Тодоровиќ изненади со вишокот на килограми

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна се најде во центарот на вниманието по скандалот со својот зет за сестра кои наводно ја украл пејачката...
Познати

Српската пејачка Милица Тодоровиќ го тужи зетот бидејќи ја ограбил- кога ќе дознаете колку пари и украл целосно ќе ја поддржите (ФОТО)

Како гром од ведро небо одекна веста во соседството дека пејачката Милица Тодоровиќ го тужи својот зет за сестра кој беше и нејзин долгогодишен...
Познати

Пејачките се опуштија на свадба- особено кога ќе ја видите како меша со задникот Милица Тодоровиќ ќе се препотите (ВИДЕО)

Покрај редовните тезги кој ги имаат пејачите, тие често пеат и на свадби каде им приредуваат луди забави на младоженците и гостите. Така...
Познати

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело. Станува...
Познати

Го молев да ја намали брзината: Милица Тодоровиќ откри страшни детали за сообраќајната несреќа која ја доживеала со Дарко Лазиќ (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ откри дека доживеала сообраќајна несреќа со Дарко...
Познати

Фановите на Милица Тодоровиќ во неверување: За прв пат по 15 години пејачката донесе голема одлука за новогодишната ноќ

Пејачката Милица Тодоровиќ по 15 години реши да донесе одлука која можеби ќе ги натажи фановите пред Новата година. Имено Милица Тодоровиќ...