милица мајсторовиќ

Пронајдени се 3 резултати на тема „милица мајсторовиќ“
Познати

Беше омилена пејачка во „Операција триумф“ – родителите ја спасиле да не си го одземе животот, а денес има неверојатна трансформација

Речиси нема човек кој не се сеќава на музичкото шоу „Операција триумф“ од 2008-та година, а во него учествуваше и македонскиот пејач Александар...
Познати

Се сеќавате ли на Милица Мајсторовиќ: Сакаше да се самоубие, ја пронајде својата љубов, а денес блесна во бело со променет изглед (ФОТО)

Пејачката Милица Мајсторовиќ која се прослави по учеството на музичкото реално шоу „Операција Триумф“ ја круниса својата долгогодишна...
Познати

Ја освои публиката со своите глас и стас, а потоа се обиде да се самоубие: Како изгледа денес и што прави убавата Милица?

Таа го покажа својот музички талент во 2008-ма година во музичкиот натпревар “Операција триумф”. Освен со својот талент, ја воодушеви...