милица дабовиќ

Пронајдени се 3 резултати на тема „милица дабовиќ“
Познати

Поранешниот ја претепа, па роди дете од ново момче- познатата српска кошаркарка брутално се тетовираше таму доле (ФОТО+18)

Славната  српска кошаркарка Милица Дабовиќ и тоа како ужива во првите летни денови од оваа сезона и сподели фотографии од својот одмор. Кошаркарката...
Кошарка

Најубавата српска кошаркарка беше претепана од момчето, роди син, а сега потпиша за албански тим: „Во Србија никој не ме сака“

36-годишната кошаркарка од Србија, Милица Дабовиќ крена голема прашина со последниот потег кој го направи, а се работи за продолжување...
Познати

Мамо ако сака нека ме убие, јас ќе го пријавам во полиција: Претепаната српска кошаркарка со трогателна исповед (ФОТО)

Јавноста овие денови се уште е во шок по веста дека српската пејачка Наташа Беквалац беше физички нападната од својот сопруг само месец...